Jídlo na cestách

Od tvůrkyně uzdravujícího menu, co krůček po krůčku mění svět k lepšímu.

Kdysi jsem se na cestách trápila. Salámy, tvrdé sýry, instantní polévky, instantní kaše, chléb, sušenky. Občas na přilepšenou kousek ovoce nebo zeleniny.

Ale jen trošičku, protože je to těžké a objemné. A batoh musí mít přijatelnou váhu a potřebujete do něj dát i jiné věci než jenom jídlo...

A tak mě čekal nelehký úkol. Najít takové jídlo, které bude skladné, trvanlivélehké, splní požadavky mého citlivého zažívání a také požadavky chlapských chutí a potřeby pořádného jídla, zvlášť když podáváte fyzické výkony.

Dnes už jsem vysmátá a mám tolik vychytávek, že se popasuji s jakýmkoliv typem cesty.

Nevěříte?

O svých prvních cestovatelských vychytávkách a cestovních balíčcích jsem napsala článek Pro všechny cestovatele aneb jídlo na cestách.

Snad každá naše cesta vyžaduje speciální požadavky na jídlo, uskladnění a trvanlivost. Také se trochu proměňují naše chutě a já navíc stále vylepšuji, co se dá. 🙂 Mám zkrátka ráda jednoduchost, která k našim cestám neodmyslitelně patří.

Potřebujete poradit?

Pokud se na cestách trápíte, jako jsem se kdysi trápila já, neváhejte se na mě obrátit. Ráda Vám poradím. Kontaktujte mě buď pomocí formuláře dole, nebo mi napište email na marcela@marcelakubova.cz, případně volejte nebo pište na telefonní číslo +420 724 721 503.