Mentoring při dietě Candida

Od tvůrkyně uzdravujícího menu, co krůček po krůčku mění svět k lepšímu

  • Provedu Vás přípravnou fází

    Naučím Vás, co všechno si potřebujete připravit, než se do samotné diety pustíte, předem si připravíte pokrmy k uskladnění, které Vám při samotné dietě uvolní ruce, abyste nemuseli pořád všechno vařit, když to povětšinou nelze koupit.
  • Připravím Vám jídelníček

    Na každý týden Vám připravím jídelníček i s recepty.
  • Budeme v kontaktu

    Předáme si kontakt, abyste se mě mohli na cokoliv zeptat, i když zrovna nebudete u počítače. Když si nebudete vědět rady při přípravě pokrmu nebo v obchodě, abyste měli jistotu, že si kupujete skutečně vhodné potraviny.

Dlouhá léta mě trápila kvasinková infekce, mívala jsem problémy se záněty, močový měchýř se občas ozýval typickým pálením, mé břicho bylo obalené nehezkou vrstvou tuku a všichni přátelé znali mé říhání, které předčilo kdejakého chlapa.

S tímhle se vám prostě žít nechce.

A i přesto, že se cítíte takhle strašně a kolikrát také hloupě, se od lékařů dozvídáte, že špatně polykáte (když jsem řešila říhání), že byste si měli nechat předepsat antidepresiva (na vyšetření sondou) a že všechny vaše hodnoty jsou v normálu.

Protikvasinková dieta mě tehdy zachránila. I když jsem zpočátku absolutně netušila, co mám jíst a při nákupu brala potraviny a zase je bezradně vracela zpět, když jsem zjistila, že jejich složení neodpovídá mým stravovacím požadavkům, překonala jsem počáteční neznalosti a začla hledat pokrmy a následně tvořit vlastní recepty.

A tak pro Vás při mentoringu vybírám pokrmy buď sebrané nebo vytvořené, vyzkoušené a často testované na velmi mlsných jazýčcích. 😉 

Využijete moji pomoc?

Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím formuláře pod textem, napište mi email na marcela@marcelakubova.cz, nebo se mi ozvěte na telefon +420 724 721 503 a já vám ráda pomohu.