Poradenství při zdravotní dietě

Od tvůrkyně uzdravujícího menu, co krůček po krůčku mění svět k lepšímu

Dlouhá léta mě trápila kvasinková infekce, mívala jsem problémy se záněty, močový měchýř se občas ozýval typickým pálením, mé břicho bylo obalené nehezkou vrstvou tuku a všichni přátelé znali mé říhání, které předčilo kdejakého chlapa.

S tímhle se vám prostě žít nechce.

A i přesto, že se cítíte takhle strašně a kolikrát také hloupě, se od lékařů dozvídáte, že špatně polykáte (když jsem řešila říhání), že byste si měli nechat předepsat antidepresiva (na vyšetření sondou) a že všechny vaše hodnoty jsou v normálu.

Jelikož se naše rodina potýká se spoustou takových nezjistitelných a neobvyklých potíží, které neexistují v běžných lékařských tabulkách, rozhodla jsem se být sama sobě lékařkou. Samozřejmě ne se vším všudy, ale vzdělání je potřeba.

Proto vám ráda předám své zkušenosti, poradím vám s vašimi problémy, nad kterými už jste možná zlomili hůl, a odkážu vás na odborníky, kteří se problémem, který trápí právě vás, zabývají.

Stále se vzdělávám a fascinujeme mě, jak zcela jednoduchá opatření mohou vyřešit vleklý problém. Taková opatření jsou často nepopulární, protože se sebou musíte začít něco dělat, ale zato jsou trvalávýsledky se dostavují prakticky ihned.

Pokud stojí ve vaší lékařské zprávě nemoci jako cukrovka, celiakie, ekzém, únavový syndrom, alergie na potraviny, chronický zánět v těle, rakovina a další, ráda vám poradím, jak své onemocnění uchopit za ten správný konec a nesmířit se s tím, že už to bude jen horší.

Využijete moji pomoc?

Pokud ano, kontaktujte mě prostřednictvím formuláře pod textem, napište mi email na marcela@marcelakubova.cz, nebo se mi ozvěte na telefon +420 724 721 503 a já vám ráda pomohu.